פעילויות לקבוצות 2020-01-15T09:34:14+00:00

פעילות לקבוצות

חברת “טריפי”, הגדולה והוותיקה בישראל בתחום השכרת רכבי גולף באתרי תיירות, מציעה מגוון פעילויות לקבוצות, המשלבות נהיגה עצמאית ומשחקים קבוצתיים, בשילוב קבלות פנים וארוחות.
תוכלו ליהנות מפעילות לקבוצות של טריפי בגני יהושע תל אביב, באגמון החולה ובפארק המעיינות.

גני יהושע – תל אביב

האקו-דרייב-קווסט // גני יהושע, תל אביב

“אקו דרייב קווסט” הוא משחק בסגנון חדר בריחה, המתקיים במרחבים הירוקים של פארק גני יהושע. תוך כדי הפעילות פוגשים המתמודדים את עולמות החי והצומח של הפארק ולומדים להכיר את המערכת האקולוגית המורכבת והמופלאה שמתקיימת בלב העיר. המשחק מתאים לקבוצות בין 20-100 משתתפים.

עוד על האקו דרייב >>

נסיעת מבחן – טריוויה על גלגלים

היכן מתחילה זרימתו של נחל הירקון? מי היה ווקופ? כיצד יצרו קמח בעזרת מימיי הנחל? היכן ממוקם גן הסלעים? ועוד ועוד… נסיעת מבחן הינה פעילות תחרותית בין קבוצות (כל רכב גולף מהווה קבוצה). לאחר תדריך קצר נצא למשחק המשלב ניווט, ידע כללי ומענה על חידות טריוויה הקשורות לנחל הירקון וסביבתו, באמצעות אפליקציה נוחה לשימוש במכשיר הסלולרי. בנסיעה על רכבי גולף נעבור בזריזות בין אתרים שונים, תוך ביצוע משימות משעשעות.

עוד על נסיעת מבחן >>

סיורים מודרכים

פארק גני יהושע אוצר בתוכו שלל אתרים היסטוריים מסקרנים, נקודות תצפית וגנים בוטנים. אנו מציעים סיורים מודרכים באמצעות רכבי גולף בין האתרים השונים, בליווי הדרכה מקצועית ומעשירה.

לפרטים והזמנות >>
טלפון: 050-885-5618, מייל: groups@trippy.org.il

עוד על הסיורים >>

אגמון החולה

אתר צפרות ייחודי בעולם

מספק תצפית קרובה על מגוון עשיר של מיני ציפורים ובעלי חיים נוספים במרחב הטבעי. חברת “טריפי” מזמינה אתכם לנסיעה ברכבי גולף סביב אגם המים, עצירה בנקודות התצפית השונות והנאה מהמרחבים.
לסיור באגמון ניתן להוסיף מדריך צפרות, המצויד בטלסקופ ומלווה את הקבוצה לאורך המסלול. המדריך עוצר בנקודות מענייניות בהתאם לעונה, נעזר בטלסקופ ומדריך את הקבוצה בנושאים רבים: צפרות, היסטוריה והסבר כללי.

את הסיור באגמון ניתן לשלב עם ביקור בתחנת טיבוע ציפורים, לחזות מקרוב בעבודת טיבוע וחקר הציפורים המתבצעת בשטח, לגלות מיני ציפורים שלא הכרתם, להיות עדים לפלאי נדידת הציפורים הגדולות והקטנות, להתבונן בציפורים ממרחק נגיעה ולשחרר אותן לחופשי.

לפרטים והזמנות >>
טלפון: 050-885-5618, מייל: groups@trippy.org.il

עוד על אגמון החולה >>

פארק המעיינות

בסמוך לגן השלושה (סחנה)

מציע למטיילים בו מגוון רחב של אפשרויות טיול ובילוי. בפארק המעיינות שלושה מעיינות יפהפיים הנובעים כל ימות השנה, נחל רחב ידיים – נחל הקיבוצים, בריכות דגים, אתרי מורשת, שטחים חקלאיים, ציפורים נודדות ועל השטח כולו משקיף הר הגלבוע הנותן לפארק את חסותו היפה.ניתן ליהנות בפארק מטיול באמצעות רכבי גולף המותאמים לארבעה או שישה אנשים, מרכיבה נוחה על אופניים ומדיווש על ה”בר-אופן” – אופניים משותפים ל-17 איש. תוך כדי דיווש באופניים – המוזיקה קולחת הבירה צוננת וחופשית ואתם שותים, נוהגים ונהנים מכל שנייה.

לפרטים והזמנות >>

טלפון: 04-648-8060מייל: shivuk1@nirdavid.org

עוד על פארק המעיינות >>

fb 1700-700-412