פעילויות לקבוצות 2019-08-22T06:34:13+00:00

פעילויות לקבוצות

חברת “טריפי”, הגדולה והוותיקה בישראל בתחום השכרת רכבי גולף באתרי תיירות, מציעה מגוון פעילויות לקבוצות, המשלבות נהיגה עצמאית ומשחקים קבוצתיים, בשילוב קבלות פנים וארוחות.

פארק גני יהושע בלב תל אביב כולל שטחים פתוחים רבים ומסלולי טיול, לצד מספר רב של אתרים היסטוריים, פינות חמד וגנים. לסיור ברכבי גולף, אופניים ובאגי התווספו אטרקציות חדשות ומרגשות במיוחד:

אקו דרייב קווסט – הדור הבא של חדרי הבריחה.

“אקו דרייב קווסט” הוא משחק בסגנון חדר בריחה, המתקיים במרחבים הירוקים של פארק גני יהושע. תוך כדי הפעילות פוגשים המתמודדים את עולמות החי והצומח של הפארק ולומדים להכיר את המערכת האקולוגית המורכבת והמופלאה שמתקיימת בלב העיר. המשחק מתאים לקבוצות בין 20-100 משתתפים.

בתחילת המשחק נשמע על תוכניתו השטנית של פרופסור כאוס להחריב את הפארק באמצעות פצצה אקולוגית. למזלנו פרופסור כאוס הטמין רמזים שיעזרו לנו לנטרל את הפצצה, בפינות הקסומות ביותר של גני יהושע ולצורך כך מחכים לכם רכבי גולף חדשים, שיעזרו לכם גם ליהנות מיופיו של הגן וגם לעבור בין הרמזים ולפצח אותם בזמן. חושבים שתצליחו? בואו לנסות וליהנות.
את החוויה המיוחדת שלנו ניתן לקנח בכדור הפורח הנמצא ממש לידינו בגני יהושע, או בשייט באגם הסמוך או גם וגם.

נסיעת מבחן – טריוויה על גלגלים

היכן מתחילה זרימתו של נחל הירקון? מי היה ווקופ? כיצד יצרו קמח בעזרת מימיי הנחל? היכן ממוקם גן הסלעים? ועוד ועוד… נסיעת מבחן הינה פעילות תחרותית בין קבוצות (כל רכב גולף מהווה קבוצה). לאחר תדריך קצר נצא למשחק המשלב ניווט, ידע כללי ומענה על חידות טריוויה הקשורות לנחל הירקון וסביבתו, באמצעות אפליקציה נוחה לשימוש במכשיר הסלולרי. בנסיעה על רכבי גולף נעבור בזריזות בין אתרים שונים, תוך ביצוע משימות משעשעות.

סיורים מודרכים

פארק גני יהושע אוצר בתוכו שלל אתרים היסטוריים מסקרנים, נקודות תצפית וגנים בוטנים. אנו מציעים סיורים מודרכים באמצעות רכבי גולף בין האתרים השונים, בליווי הדרכה מקצועית ומעשירה.

לפרטים נוספים והזמנות:

טלפון: 050-8855618,
אי-מייל: groups@trippy.org.il

אגמון החולה הינו אתר צפרות ייחודי בעולם, המספק תצפית קרובה על מגוון עשיר של מיני ציפורים ובעלי חיים נוספים במרחב הטבעי. חברת “טריפי” מזמינה אתכם לנסיעה ברכבי גולף סביב אגם המים, עצירה בנקודות התצפית השונות והנאה מהמרחבים.

לסיור באגמון ניתן להוסיף מדריך צפרות, המצויד בטלסקופ ומלווה את הקבוצה לאורך המסלול. המדריך עוצר בנקודות מענייניות בהתאם לעונה, נעזר בטלסקופ ומדריך את הקבוצה בנושאים רבים: צפרות, היסטוריה והסבר כללי.

את הסיור באגמון ניתן לשלב עם ביקור בתחנת טיבוע ציפורים, לחזות מקרוב בעבודת טיבוע וחקר הציפורים המתבצעת בשטח, לגלות מיני ציפורים שלא הכרתם, להיות עדים לפלאי נדידת הציפורים הגדולות והקטנות, להתבונן בציפורים ממרחק נגיעה ולשחרר אותן לחופשי.

לפרטים נוספים והזמנות:

טלפון: 050-8855618,
אי-מייל: groups@trippy.org.il

פארק המעיינות השוכן בסמוך לגן השלושה (סחנה), מציע למטיילים בו מגוון רחב של אפשרויות טיול ובילוי. בפארק המעיינות שלושה מעיינות יפהפיים הנובעים כל ימות השנה, נחל רחב ידיים – נחל הקיבוצים, בריכות דגים, אתרי מורשת, שטחים חקלאיים, ציפורים נודדות ועל השטח כולו משקיף הר הגלבוע הנותן לפארק את חסותו היפה.

ניתן ליהנות בפארק מטיול באמצעות רכבי גולף המותאמים לארבעה או שישה אנשים, מרכיבה נוחה על אופניים ומדיווש על ה”בר-אופן” – אופניים משותפים ל-17 איש. תוך כדי דיווש באופניים – המוזיקה קולחת הבירה צוננת וחופשית ואתם שותים, נוהגים ונהנים מכל שנייה.

טלפון: 04-6488060,
אי-מייל: shivuk1@nirdavid.org

 

fb 1700-700-412