פארק המעיינות 2023-06-19T07:06:33+00:00

Trippy בפארק המעיינות

הבילוי הגיע לעמק!

"טריפי" מגיעה לעמק המעיינות עם חוויה מדהימה למשפחות וקבוצות בלב פארק המעיינות, הנובעים כל השנה!

פארק המעיינות השוכן בסמוך לגן השלושה (סחנה), מציע למטיילים בו מגוון רחב של אפשרויות טיול ובילוי. בפארק המעיינות שלושה מעיינות יפהפיים הנובעים כל ימות השנה, נחל רחב ידיים -נחל הקיבוצים, בריכות דגים, אתרי מורשת, שטחים חקלאיים, ציפורים נודדות ועוד… על השטח כולו משקיף הר הגלבוע הנותן לפארק את חסותו היפה.

ניתן ליהנות בפארק מטיול באמצעות רכבי גולף המותאמים לארבעה או שישה אנשים ומרכיבה נוחה על אופניים מסוגים שונים, להשתכשך במעיינות וליהנות מפיקניק ומיום טיול מלא חוויות ומקסים!

את רכבכם הפרטי תחנו בחניית הפארק ואצלנו תוכלו לשכור רכבי גולף או אופניים לטיול מושלם בין המעיינות, תוכלו לעצור ב"שביל הרטוב" המספק הליכה נינוחה בתוך אפיק נחל שוקק בשביל שנפרץ לזכרו של סרן צבי קפלן ז"ל שנהרג ב"צוק איתן".

מומלץ – לעצור ליד אחד מהמעיינות ולהשתכשך במים הנעימים, לפרוש שמיכת פיקניק בחורשות המוצלות או ליד טחנת הקמח העתיקה, ופשוט ליהנות…


צפו: חדר הבריחה הטוב בישראל הוא בכלל לא חדר… חדר הבריחה הרכוב הראשון בישראל ה"אסקייפארק" מהווה חוויה נוספת שאסור להחמיץ! האסקייפארק משלב בין טיול נהדר ביופיו של העמק, לבין פעילות יחודית ושונה של חדר בריחה.

מחירון

סוג רכב מחיר זמן השכרה מחיר תוספת זמן
רכב ל-4 220 ₪ שעתיים 28 ש"ח לרבע שעה | 99 ש"ח לשעה
רכב ל-6 310 ₪ שעתיים 39 ש"ח לרבע שעה | 139 ש"ח לשעה
אופניים ליחיד 50 ₪ שלוש שעות  
שאטל 30 ₪ הלוך חזור  

מידע נוסף

  • לשאלות ובירורים בנוגע לפעילות בפארק המעיינות 04-6488060
  • קישור לאתר הרשמי של פארק המעיינות
  • הידעת? חברת טריפי מפעילה בלב העיר העתיקה בצפת סוויטות בוטיק מפנקות – הינכם מוזמנים להתרשם ולהזמין!

איפה אנחנו?

אלבום התמונות של פארק המעיינות

fb1700-700-412