פארק המעיינות 2019-07-17T13:04:32+00:00

Trippy בפארק המעיינות

הבילוי הגיע לעמק!

טריפי” מגיעה לעמק המעיינות עם חוויה מדהימה למשפחות וקבוצות בלב פארק המעיינות, הנובעים כל השנה!

פארק המעיינות השוכן בסמוך לגן השלושה (סחנה), מציע למטיילים בו מגוון רחב של אפשרויות טיול ובילוי. בפארק המעיינות שלושה מעיינות יפהפיים הנובעים כל ימות השנה, נחל רחב ידיים -נחל הקיבוצים, בריכות דגים, אתרי מורשת, שטחים חקלאיים, ציפורים נודדות ועוד… על השטח כולו משקיף הר הגלבוע הנותן לפארק את חסותו היפה.

ניתן ליהנות בפארק מטיול באמצעות רכבי גולף המותאמים לארבעה או שישה אנשים ומרכיבה נוחה על אופניים מסוגים שונים, להשתכשך במעיינות וליהנות מפיקניק ומיום טיול מלא חוויות ומקסים!

את רכבכם הפרטי תחנו בחניית הפארק ואצלנו תוכלו להשכיר רכבי גולף או אופניים לטיול מושלם בין המעיינות, תוכלו לעצור ב”שביל הרטוב” המספק הליכה נינוחה בתוך אפיק נחל שוקק בשביל שנפרץ לזכרו של סרן צבי קפלן ז”ל שנהרג ב”צוק איתן”.

חוויה כיפית, מגבשת ומהנה לקבוצותטיול למעיינות באמצעות “בר אופן” – אופניים משותפים ל-17 איש. תוך כדי דיווש באופניים – המוזיקה קולחת הבירה צוננת וחופשית ואתם שותים, נוהגים ונהנים מכל שנייה.

מומלץ – לעצור ליד אחד מהמעיינות ולהשתכשך במים הנעימים, לפרוש שמיכת פיקניק בחורשות המוצלות או ליד טחנת הקמח העתיקה, ופשוט ליהנות…


צפו: חדר הבריחה הטוב בישראל הוא בכלל לא חדר…
חדר הבריחה הרכוב הראשון בישראל ה”אסקייפארקמהווה חוויה נוספת שאסור להחמיץהאסקייפארק משלב בין טיול נהדר ביופיו של העמק, לבין פעילות יחודית ושונה של חדר בריחה.

מחירון

סוג רכב מחיר זמן השכרה מחיר תוספת זמן
רכב ל-4 210 ₪ שעתיים 30 ₪ לרבע שעה
רכב ל-6 300 ₪ שעתיים 43 ₪ לרבע שעה
אופניים ליחיד 50 ₪ שלוש שעות 15 ₪ שעה
שאטל 25 ₪ הלוך חזור

 

מידע נוסף

איפה אנחנו?

אלבום התמונות של פארק המעיינות

fb 1700-700-412