נסיעת מבחן 2022-12-28T08:05:49+00:00

נסיעת מבחן // גני יהושע

חברת 'טריפי' – החברה הגדולה והוותיקה בישראל להשכרת רכבי גולף, מזמינה אתכם להכיר את פארק גני יהושע בדרך חדשנית וכיפית במיוחד. הפארק אוצר בתוכו פינות חמד רבות, גנים ואתרים היסטוריים מעניינים וחשובים.

‘נסיעת מבחן’ היא פעילות תחרותית בין קבוצות על גבי רכבים חשמליים (כל רכב גולף מהווה קבוצה). לאחר תדריך קצר נצא למשחק המשלב ניווט, ידע כללי ומענה על חידות טריוויה באמצעות אפליקציה נוחה לשימוש במכשיר הסלולרי. בנסיעה ברכבי גולף נעבור בזריזות בין אתרים שונים, תוך ביצוע משימות משעשעות. אז… היכן מתחילה זרימתו של נחל הירקון? מי היה ווקופ? כיצד יצרו קמח בעזרת מימיי הנחל? היכן ממוקם גן הסלעים? ועוד ועוד.

'נסיעת מבחן קידס' – חדש למשפחות ולקבוצות ילדים. משחק הניווט האהוב בגרסה המותאמת למשפחות ולילדים, עם חידות טריוויה ומשימות שגם מבוגרים יהנו לפתור. איזה עץ תפוזים מפורסם מסתתר בפארק ולאיזה סלב הוא שייך? היכן בפארק עובר שביל ישראל? מה חבוי בגן הסלעים? ואיך כל זה קשור לכדורים פורחים?

'נסיעת מבחן בהתאמה אישית' – חוגגים אירוע משפחתי? מתכננים יום גיבוש לצוות במקום העבודה? באפשרותכם להוסיף חידות ומשימות מותאמות אישית לאירוע שלכם. בשילוב מידע שנאסוף מבעוד מועד ותמונות של המשתתפים, נרכיב עבורכם חידון מותאם אישית כולל ההומור הפנימי שרק החבר'ה שלכם יבינו. בר מצווה, יום הולדת לסבא, אירוע חברה, מפגש של החבר'ה מהצבא… משחק בהתאמה אישית הוא הפתרון המושלם לאירוע שכולם ידברו עליו.

המשחק 'נסיעת מבחן קידס' מתאים לילדים מגיל שש ומעלה. ניתן לשחק כצוות אחד עצמאי או כתחרות בין צוותים. המשחק 'נסיעת מבחן' כולל תכנים רלבנטים יותר לגילאים בוגרים וברמת קושי גובהה יותר.

פעילות משפחתית אינה מצריכה תיאום מראש. פשוט לבקש בקופה לשחק בנסיעת מבחן או בנסיעת מבחן קידס.

משך הפעילות: כשעתיים

מחיר לצוות: 400 ש"ח ברכב לארבעה נוסעים, 600 ש"ח ברכב לשישה נוסעים.

מחיר לקבוצה (מינימום 30 משתתפים משלמים): 95 ₪ למשתתף.

קבוצות יכולות לשלב כיבוד ושתיה בהגשה במזנון, בסמוך לעמדת השכרת הרכבים של חברת 'טריפי'.

לפרטים והזמנות >> טלפון: 050-8855618, מייל: [email protected]

fb1700-700-412